Pomysły na podróżowanie

ustronn

Inspiracji do podróżowania i poznawania nowych miejsc może być wiele. Czasem przeczytam coś ciekawego w prasie na temat miejsc, które warto zobaczyć. Innym razem usłyszę od znajomych o ich podróżach. Kolejnym źródłem inspiracji może być facebook. Jestem na wielu grupach dotyczących podróżowania, i dzięki temu poszerzam swoje horyzonty.

A Ty co robisz, żeby szukać pomysłów na podróże?

Okazuje się, że często nie musimy specjalnie szukać inspiracji, tylko pojawiają się same. Tak było w moim przypadku z miastem Ustroń. Któregoś razu przeglądając filmiki na youtube natrafiłem na film promocyjny tego miasta. Na dodatek udany, z fajnym przekazem energetycznym (muzyka robi swoje, zdjęcia i montaż też należą od udanych).

Zresztą, co będę długo opowiadał, ponieżej zamieszczam ten właśnie promocyjny film:

Ciekaw jestem czy Twoim zdaniem tego typu filmy to dobry sposób na promocje walorów okolicy? Czy czujesz się zachęcony, żeby odwiedzić Ustroń i rezerwować tam nocleg choćby dziś? :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>